Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vítězství v 1. lize rybolovné techniky zůstalo doma

V sobotu 7. května 2022 se na fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích uskutečnil celostátní závod čtyřčlenných družstev 1. a 2. liga v rybolovné technice. Akce se zúčastnilo 58 závodníků z celé České republiky.

Až na ráno, kdy trochu sprchlo, závod provázelo příjemné jarní počasí a díky tomu bylo dosaženo velmi kvalitních výkonů. V 1. lize zvítězil s náskokem 43 bodů domácí Klub sportovního rybářství Velké Pavlovice ve složení Jiří Šula, Vladimír Janoušek, Jan Bombera starší a Jan Bombera mladší. Na stříbrném stupni skončil tým z Hořovic, o pouhý bod zpět se umístila Ostrava, následována opět s bodovým odstupem týmem Kroměříže "A".

Ve 2. lize zvítězil tým Jablonce "A" před Jihlavou "B" a Jabloncem "B". 

Zvláštní poděkování za plynulý a hladký průběh soutěže patří všem rozhodčím a organizátorům, z domácích jmenovitě Oldřichu Vymazalovi, Vladimíru Šulovi a Julii Šulové, která měla na starosti zpracování výsledků.

Výsledková listina č. 1 * ke stažení po kliknutí ZDE
Výsledková listina č. 2 * ke stažení po kliknutí ZDE
Výsledková listina č. 3 * ke stažení po kliknutí ZDE
Výsledková listina č. 4 * ke stažení po kliknutí ZDE

Klub sportovního rybářství * celostátní závod čtyřčlenných družstev 1. a 2. liga v rybolovné technice

Text: Ing. Jiří Šula, hlavní organizátor soutěže, Klub sportovního rybářství Velké Pavlovice / Foto: Archiv Klubu sportovního rybářství Velké Pavlovice / 9.5.2022