Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Aktuality

 • Omezení pracovní doby MěÚ Velké Pavlovice

  23.11. * Tajemnice Městského úřadu Velké Pavlovice oznamuje, že Městský úřad Velké Pavlovice bude od pondělí 23. listopadu 2020 do ukončení nouzového stavu otevřen občanům dle úředních hodin, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 11:00 hodin a od 15:00 do 17:00 hodin.

  více
 • Na radnici jsou nové rozvody pro počítače, telefony, alarm i kamery

  25.11. * Městský úřad ve Velkých Pavlovicích je opět otevřen pro veřejnost. Tedy alespoň v omezené době, doporučené dle nařízení vlády skrze opatření proti šíření COVID-19... 

  více
 • Diakonie Brumov pořádá sbírku

  23.11. * Diakonie Broumov uskuteční ve Velkých Pavlovicích sbírku šatstva, lůžkovin, přikrývek, polštářů, dek, ručníků, záclon, obuvi, nepoškozených hraček, kabelek, menších elektrospotřebičů a domácích potřeb. 

  více
 • Vánoční jarmark u radnice letos NEBUDE

  23.11. * Dne 18. listopadu 2020 se jednohlasně shodla a následně rozhodla Rada města Velké Pavlovice, že se pro letošní rok 2020 definitivně ruší Vánoční jarmark u radnice, který se měl konat v neděli 20. prosince. Důvodem je nepříznivá epidemiologická situace v souvislosti s novým typem koronaviru COVID-19. 

  více
 • Bezkontaktní půjčování a vracení knih

  23.11. * Městská knihovna bohužel stále nepustí dovnitř žádného čtenáře. Dovnitř a ven ale konečně mohou knihy. Vracíme se tedy k jarnímu úspěšnému bezkontaktnímu půjčování knih...

  více
 • Zasmáli jsme se..., děkujeme, ale už stačí

  18.11. * Díky některým dobrákům mají zaměstnanci velkopavlovických služeb města pestrou škálu pracovních činností. Vážíme si toho, že je nenechávají upadnout do stereotypu, a že je dokonce i rozesmějí. Protože plakat nad debilitou některých jedinců nemá smysl. 

  více
 • Oznámení o ukončení provozu pobočky České spořitelny ve Velkých Pavlovicích

  18.11. * Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí...

  více
 • Před dětmi jsem do kuchyně nechodila, přiznává podnikatelka ve zdravé výživě

  16.11. * Napsali o nás - Na začátku byla víla Eruwen, kterou si koupila na vánočním trhu v době, kdy zvažovala, že si otevře vlastní obchod. V okamžiku, kdy ji Eva Prokešová z Velkých Pavlovic poprvé uchopila do ruky, otevřel se jí rázem pohled do krámku.

  více
 • Práce na radnici se blíží do zdárného konce

  12.11. * Na městském úřadě jsou prováděny rekonstrukce slaboproudých rozvodů a nainstalovány byly i rozvody klimatizace do čtyř kanceláří a chodby v prvním podlaží, kde se nejvíce zdržuje veřejnost. Práce pokračují dle plánu a časového harmonogramu. 

  více
 • MěÚ bude od 13. do 20. listopadu uzavřen

  12.11. * Městský úřad Velké Pavlovice bude ve dnech od 13. do 20. listopadu z technických důvodů uzavřen. Pro veřejnost bude opět otevřeno od 23. listopadu 2020 dle úředních hodin, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 11:00 hodin a od 15:00 do 17:00 hodin.

  více
 • COVID-19 versus chřipka, jak je rozeznat?

  11.11. * Rozeznáte rozdíly mezi nakažením novým typem koronaviru COVID-19 a obyčejnou běžnou chřipkou? Pokud ne a nebo si nejste zcela jistí, je správný čas si udělat jasno...

  více
 • Oznámení o uzavření čistírny

  11.11. * Sběrna a čistírna oděvů ve Velkých Pavlovicích oznamuje, že bude od 16. do 20. listopadu 2020 z důvodu dovolené uzavřena.

  více
 • Zveme vás na výstavu

  10.11. * Tradiční výstava fotografií má letos název „Vnější a vnitřní zrcadlení“ a její vernisáž byla naplánována ve Velkých Pavlovicích na konec října letošního roku. Pokud to bude jenom trošku možné, bude se připravená výstava konat ve Velkých Pavlovicích na jaře 2021. Prozatím tedy přijměte pozvání k on-line prohlídce...

  více
 • Na městském úřadě si instalují nové rozvody

  4.11. * Městský úřad ve Velkých Pavlovicích je úterý 3. listopadu 2020 pro veřejnost zcela uzavřen. Nutné záležitosti je možné si vyřídit po předchozí telefonické domluvě...

  více
 • Městské policii byl zakoupen starší automobil

  3.11. * Automobil Škoda Yeti (r. v. 2013) využívala městská policie v Břeclavi. O pořízení „označeného“ vozidla velkopavlovickým strážníkům se uvažovalo již dříve...

  více
 • Hasiči testovali termokameru

  2.11. * Vybavení hasičů (všeobecně) šlo za posledních dvacet let velmi dopředu. Nejlépe to lze vidět na vozovém parku. Ani jedno ze tří hasičských vozidel, které stálo v garážích velkopavlovické hasičské zbrojnice ještě v roce 2005, tam už nestojí. 

  více
 • Hřbitovní brána v proměnách času

  29.10. * Několik kroků od kostela Nanebevzetí Panny Marie je umístěn vchod na hřbitov s branou typicky renesančních forem z roku 1594, jak uvádí dochovaný letopočet. Je součástí ohradní zdi hřbitovního prostoru se čtyřmi nárožními kaplemi půlkruhového rotundového půdorysu s nízkou podezdívkou.

  více
 • MěÚ bude od 3. do 13. listopadu uzavřen

  27.10. * Městský úřad Velké Pavlovice bude ve dnech od 3. do 13. listopadu z technických důvodů uzavřen. Úřední hodiny můžete využít naposledy v pondělí 2. 11. od 8:00 do 11:00 hodin a od 15:00 do 17:00 hodin. 

  více
 • Jaká zpřísňující opatření platí od středy 28.října 2020?

  27.10. * Vláda v pondělí schválila další zpřísňující opatření proti šíření koronaviru... 

  více
 • Svoz zeleného odpadu bude až v listopadu

  26.10. * Městský úřad V. Pavlovice upozorňuje občany, že svoz zeleného odpadu v ulicích města se v tomto týdnu neuskuteční. Další termín svozu bude až v pátek 6. listopadu 2020.

  více