Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Stavba JMK 2012 - ocenění pro Starohorku i Ekocentrum

Slavnostní vyhlášení soutěže o titul Stavba Jihomoravského kraje 2012 se konalo ve středu 24. dubna 2013 v prostorách brněnského výstaviště. Ocenění získaly přihlášené stavby v celkem sedmi kategoriích: stavby občanské vybavenosti, bytové stavby, průmyslové stavby a technologické stavby, dopravní a inženýrské stavby, rekonstrukce staveb a objektů, vodohospodářské a ekologické stavby a stavby realizované mimo území JMK.

V kategorii bytové stavby získala 3. místo VINAŘSKÁ ULIČKA „STAROHORKA“, Velké Pavlovice a v kategorii rekonstrukce staveb a objektů získalo 2. místo EKOCENTRUM TRKMANKA stavební úpravy objektu bývalého zámečku ve Velkých Pavlovicích.

Posláním soutěže je podle organizátorů prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší veřejnosti. Současně si klade za cíl propagovat projekční, dodavatelské a investorské subjekty, které mají sídlo právě v Jihomoravském kraji a realizují zajímavé stavby na území tohoto kraje.

Organizátorem soutěže, která se uskutečnila již po jedenácté, je Jihomoravské stavební společenství při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR (více na http://www.jmss.cz ).

Kompletní výsledky letošního ročníku soutěže jsou ke stažení ZDE.

 

Vinarska ulicka pod Starou horou

 

29-04-2013 PV