Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pozvání k vernisáži výtvarné dílny BRATKOVICA 2009

Ve výstavní síni Městského úřadu ve Velkých Pavlovicích se uskuteční v pondělí 22. února 2010 v 16.00 hodin vernisáž výstavy výtvarné dílny, která proběhla v září 2009 v Bratkovici na Slovensku. Zúčastnilo se jí 9 studentů z Gymnázia Velké Pavlovice a 9 studentů ze ZUŠ Senica. Na výstavě můžete vidět obrazy Petra Kučery z Brumovic, Veroniky Osičkové z Velkých Bílovic, Vanesy Venglovičové z Lanžhota, Karolíny Konečné z Moravského Žižkova, Vlaďky Stávkové z Němčiček, Mariky Kobzové z Bořetic, Elišky Rampáčkové a Ester Antálkové z Rakvic a Hanky Sukupové z Přítluk.

Ve svých dílech se jim podařilo zachytit krásu, charakter i jedinečnost slovenské podzimní přírody. Obrazy mají i velkou výpovědní hodnotu, zachycují ráz krajiny, jak ji málokdo zná. Kopce, lesy, pasoucí se kravičky a mezi tím vším roztroušené domky a samoty. To vše ozářené teplým podzimním sluncem.

Jste srdečně zváni. Uděláte nám velkou radost!

Petr Kučera, student 3.A Gymnázia Velké Pavlovice

 

Pozvánka na vernisáž ke stažení ve formátu PDF po kliknutí ZDE.

 

Fotogalerii ze studentské výtvarné dílny BRATKOVICA 2009
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice a ZUŠ Senica

 

17-02-2010-BK