Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Moravský pohár 2013 & Liga žen v rybolovné technice

Opět po roce se v sobotu 7. září 2013 sešla elita české rybolovné techniky na tréninkovém fotbalovém hřišti ve Velkých Pavlovicích, aby se utkala o poslední body do seriálu Českého poháru 2013 a ve vložené soutěži dvoučlenných ženských týmů – Liga žen. Z kompletní špičky chybělo pouze 5 reprezentantů, kteří dali přednost závodům ve Slovinsku.

Velmi dobrá pověst těchto závodů letos opět přilákala kvalitní zahraniční konkurenci - 4 závodníky z Polska, v čele s mistrem světa v pětiboji z roku 2010 Wlodkem Targozsem, 6 ze Slovenska (2 reprezentantky z letošního MS v estonském Tallinnu) a jednu závodnici z Rakouska (bývalá česká reprezentantka ze 60. let). Celkový počet soutěžících tak dosáhl rekordního počtu 63.

Závody od rána provázelo pro tento sport ideální počasí, ani horko ani zima a stálý tahavý vítr. Tomu odpovídaly i výsledky, komu se podařilo ve větru naházet slušné terče, ten odjížděl spokojen s kvalitním výkonem.

V lize žen zvítězilo družstvo z Kroměříže v sestavě Julie Koblihová a Hana Houšťová, na stříbrném stupínku skončila sesterská dvojice z Prahy Dana a Jana Petrů a třetí skončila děvčata z Písku Katka Marková a Alžběta Vítková.

Ve večerních hodinách pak byla předána ocenění nejlepším závodníkům velkopavlovického závodu i Českého poháru a následně všichni společně zakončili závodní sezónu.

Velké poděkování za hladký průběh soutěže si zaslouží technická četa ve složení Radek Bárta, Oldřich Vymazal a Jakub Procinger.

 

Výsledková listina MORAVSKÉHO POHÁRU 2013 & LIGY ŽEN
*
ke stažení ve formátu XLS po kliknutí ZDE

 

Ing. Jiří Šula, ředitel soutěže


 

Fotogalerii z MORAVSKÉHO POHÁRU 2013 & LIGY ŽEN v rybolovné technice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Michaela Šulová & Ing. Jiří Šula

 

 

09-09-2013-BK