Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Biatlonistka Natálie Drbolová míří na olympiádu

11 sportů, 29 disciplín, 1.253 účastníků a mezi nimi i velkopavlovická biatlonová naděje, čtrnáctiletá NATÁLIE DRBOLOVÁ – to je stručná charakteristika VIII. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky, která odstartuje slavnostním zahajovacím ceremoniálem již tuto neděli 28. ledna a potrvá až do 2. února 2018. Olympiádu tentokrát pořádá Pardubický kraj, biatlonová klání se odehrají na sportovišti Šedivský lom v Letohradě.

Natálie Drbolová je studentkou třídy tercie velkopavlovického gymnázia. Biatlon trénuje několikrát týdně v Klubu biatlonu Střelka v Brně Černovicích – více ZDE. Obrovským úspěchem a nezpochybnitelným důkazem Natčiných kvalit je už samotná nominace do náročného a prestižního klání. 

Proto držme mladé slečně na běžkách a s malorážkou na zádech palce!

Nutno připomenout, že Natka není první z Velkých Pavlovic, která se dětské olympiády účastní. V červnu roku 2017 se uskutečnila VIII. letní olympiáda dětí a mládeže ČR, kde nechyběla plavkyně Lucie Varmužová – více ZDE. Je úžasné, že máme ve Velkých Pavlovicích, relativně malém městě, kde není ani biatlonový park, po sněhu celý rok ani památky, žádný krytý bazén ani koupaliště, skvělou biatlonistku a plavkyni!

Medailonek biatlonistky Natálie Drbolové – otevřete kliknutím ZDE

Oficiální web VIII. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky naleznete na adrese * https://odm.olympic.cz/

Natálie Drbolová s babičkou a dědečkem

192552

... a na závodech

192554

Text: Karolína Bártová / Foto: Milena Karberová, archiv KB Střelka Brno / 23.1.2018