Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Badmintonový kroužek pro děti a mládež

Badminton je ideálním sportem pro rozvoj Vašich dětí. V sezóně 2018/19 otvíráme badmintonový kroužek pro děti od 6 let. Tréninky kroužku zaštiťují proškolení trenéři badmintonu III. a IV. třídy.

Jaká je filosofie našeho kroužku?

Tréninky vedeme tak, abychom dětem nenásilnou, hravou a zábavnou formou předali především pozitivní vztah k pohybovým aktivitám a seznámili je se základy badmintonu jako sportovní disciplíny. Tyto základy pak dále rozvíjíme a postupně na ně navazujeme cíleným prohlubováním konkrétních badmintonových dovedností podle individuálních schopností dětí. Kromě pravidelné badmintonové přípravy organizujeme řadu doplňkových akcí, které slouží jako zpestření sportovní přípravy, ale také zdravě formuje skupinu a vytváří dobrou partu přátel.

Harmonogram tréninků

Přijímáme děti již od 6 let do herní přípravky.
V rámci badmintonové oddílu vedeme dvě samostatné tréninkové jednotky:
„kroužek“ - přípravka + starší děti, kde jde především o hraní badmintonu zábavnou formou a všeobecnou sportovní přípravu
„soutěžní skupina“ s náročnější fyzickou průpravou pro soutěže a turnaje ČBaS
(dle výkonosti)

Pravidelné tréninky začínají v pondělí 17. září 2018 v 16 hodin - prozatím v malé tělocvičně na ZŠ, od října ve sportovní hale. Budou probíhat vždy v pondělí a v pátek.

Více informací * ke stažení ZDE


Text: Jiří Huslík / 14.9.2018