Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zvířátka z květináčů? Jako živá!

Úterní odpoledne na Středisku volného času při ZŠ Velké Pavlovice proběhlo ve znamení veselého tvořeníčka.  Skupinka devíti děvčat se s nadšením a plna dobré nálady pustila do výroby zajímavých  zvířátek z malých květináčků.

Holčiny nejdříve pilně přemýšlely, jaké zvířátko si zvolit. Poté přišly na řadu temperové barvičky, kterými celý květináček barevně pomalovaly. Mezitím co nám barvička na květináčcích usychala, vytvořily jsme si pomocí drobných šablonek, barevného papíru a fixovém hlavičky a končetiny pro zvířátka. Nejvíce práce nám dalo upevnit jednotlivé díly zvířecího tělíčka ke květináčku za pomoci tavné pistole.

Po dvou hodinkách přišlo na svět devět hezkých zvířátek.  Děvčata odcházela domů spokojena a doma se jistě nezapomněla se svým „květináčkovým“  zvířátkem pochlubit. V příštím dubnovém úterním tvoření si budeme vyrábět čarodějnické masky na pravý čarodějnický rej, který se bude konat na konci měsíce.

Přijďte, těšíme se na Vás!

Mgr. Lenka Tesařová, SVČ při ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z Úterního tvoření na SVČ - Výroba zvířátek z květináčů,
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Mgr. Lenka Tesařová

 

23-03-2011-BK