Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zvířátka a Petrovští bavili u rybářské bašty

Hustopečské kočovné divadlo navštívilo Velké Pavlovice s představením Zvířátka a Petrovští. Komedie pro děti zpracovaná na námět pohádky bratří Grimmů se sice ve Velkých Pavlovicích podařila odehrát až na druhý pokus, ale možná o to více se na ni děti těšily.

Hustopečtí kočovníci jsou kombinací putování s povozem a ochotnického divadla, kteří hrají především pro radost dětí, ale i dospělých a také jich samotných. Pohádkové představení je výsledkem společného snažení okrašlovacího spolku Všehoschopných a divadelního souboru FOOR, s podporou města Hustopeče.

Krásně zpracované kulisy potěšily nejen oči dětí, ale určitě i jejich dospělého doprovodu. A proč vlastně ochotníci z Hustopečí Velké Pavlovice navštívili? Samozřejmě, aby pobavili děti. Ale také pro dobrou věc.

Výtěžek vždy dobrovolného vstupného bude předán postiženým dětem, většinou se jedná o děti připoutané na invalidní vozík, např. po mozkové obrně apod. Letos se podařilo nashromáždit více než 20.000,- Kč, ty budou potřebných rozděleny během druhého zářijového týdne.

Doufáme, že se všem divákům náš divadelní kousek líbil,
že se dobře pobavili a zároveň všem děkujeme
za finanční příspěvek pro nemocné děti!

Divadelní představení pro děti Zvířátka a Petrovští "podruhé"

Text: Kamil Konečný – principál Hustopečského kočovného divadla, Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / Foto: Petr Hasil / 2.9.2019