Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zveme Vás k VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE našeho města!

Právě dnes, ve středu 9. června 2021, byla na webové stránky města Velké Pavlovice umístěna novinka – virtuální prohlídka města. Realizátor – firma Panoramas, s. r. o. z Kroměříže, odvedla brilantní práci. O našem tvrzení se přesvědčte * kliknutím ZDE.

Prohlídky nabízí celkem 12 možností, kterak se virtuálně vydat do našeho města. 

Můžete zvolit celkový letecký pohled nasnímaný se severu, poté také z jihu a pak si vybrat z dalších 10 tzv. „bodů zájmu“ – Kostel Nanebevzetí Panny Marie; Městský úřad; Nám. 9. května; Opilé sklepy; Hotel Lotrinský; Šlechtitelská stanice vinařská; Zahájka; Rozhledna Slunečná; Rozhledna Slunečná - výhled; ŠSV - Penzion André.

Použité fotografie jsou naprosto čerstvé, pořízeny byly prostřednictvím dronu během měsíce května letošního roku. Snímky je možné různě otáčet, přibližovat, oddalovat apod., to vše využitím především myši. Je třeba vše vyzkoušet a trošku si se snímky pohrát. 

Neváhejte a dejte se do prohlížení. Odkaz na virtuální prohlídky najdete na velkopavlovickém webu v nabídce hlavního menu na jeho úplném konci * klikněte ZDE.

Přejme Vám příjemnou zábavu!

229360

Text: Karolína Bártová / 9.6.2021