Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zveme na setkání s Arnoštem Vašíčkem

Po necelých dvou letech mají zájemci opět příležitost přijít na setkání se známým spisovatelem, scénáristou a řešitelem záhad, Arnoštem Vašíčkem.

Do Velkých Pavlovic přijede ve středu, 29. listopadu 2017, vyprávět bude ve výstavním sále městského úřadu od 17 hodin. Vtipné a poutavé vyprávění je vždy doplněno promítáním doprovodných fotografií a krátkých video-ukázek. Tentokrát bude spisovatel hovořit o své nové knize Labyrint záhad, mapující největší záhady Čech, Moravy a Slezska. Pro ochutnávku jsou zmíněna témata, jako jsou Invaze Sovích mužů, Neviditelní zabijáci, Pekelný hrad, Bůžkové Praotce Čecha, Podzemní svatyně, Beskydské přízraky a mnoho, mnoho dalších záhad.

Besedu sjednala Městská knihovna Velké Pavlovice trošku mimo dlouhodobý plán s nadějí, že tak zpříjemní všem milovníkům knih dr. Vašíčka smutné listopadové dny.  Setkání je určeno také milovníkům televizních seriálů Planeta záhad, Setkání s tajemnem či Strážce duší.

Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice / 27.11.2017