Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zpravodaj, 6x nebo 4x ročně?

Během měsíce dubna 2014 měli návštěvníci webových stránek města Velké Pavlovice možnost hlasovat v anketě na téma četnosti vydávání Velkopavlovického zpravodaje. Možné bylo vybrat ze dvou alternativ a to buď zachovat současných šest vydání za rok nebo je zredukovat na pouhá čtyři čísla. V anketě se svým vyjádřilo 472 respondentů. Celých 56%, tedy 263 hlasujících, stojí za zachováním šesti vydání. Zbylých 44%, 209 hlasujících, by zpravodaj uvítalo pouze čtyřikrát ročně. Výsledek je tedy velmi vyrovnaný.

Nutno však podotknout a zdůraznit, že v anketě na webových stránkách hlasuje v převážné většině ta skupina občanů a veřejnosti, která má právě k internetu běžný přístup a tudíž má možnost denně získávat aktuální informace o dění v našem městě. Avšak lidé, hlavně senioři vyššího věku, tuto možnost či zručnost již nemají a nebo ji tak aktivně a často nevyužívají. A právě tito jsou nejvěrnějšími čtenáři Velkopavlovického zpravodaje, kteří se na něj každé dva měsíce těší a nedočkavě jej vyhlíží.

Je tedy nasnadě, že se výsledek internetové ankety týká pouze určité skupiny obyvatelstva. Právě té mladší a kreativnější, pro kterou tradiční tištěný Velkopavlovický zpravodaj není až natolik důležitý. Přesto by jej ve většině přece jen ráda našla ve své poštovní schránce šestkrát do roka, stejně jako je tomu doposud.

Karolína Bártová


 

Výsledek ankety na téma VELKOPAVLOVICKÝ ZPRAVODAJ
(1. - 31. dubna 2014)

Kolikrát do roka si přejete vydávat Velkopavlovický zpravodaj?

6x ročně, jako doposud * 56% * 263 hlasů
4x ročně, čtvrtletně * 44% * 209 hlasů 

Celkem hlasovalo: 472 respondentů

 


 

02-05-2014-BK