Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Znáte někoho mimořádného? Řekněte nám o něm!

Milí návštěvníci webových stránek města Velké Pavlovice!

Máte ve svém okolí někoho, kdo je nějakým způsobem výjimečný, komu se v poslední době podařilo zabodovat v jakémkoliv oboru? 

Může se jednat o cokoliv, např. o studijní úspěchy, umístění na předních příčkách v různých soutěžích, ať už se jedná o různé vědomostní olympiády, sportovní klání, soutěže na poli kultury a umění, prostě cokoliv zajímavého, co rozhodně stojí za zmínku. Bude skvělé, pokud nás upozorníte také na člověka ze svého okolí, který má neobvyklou originální zálibu, koníček, např. se věnuje sbírání netradičních předmětů, provozuje ne příliš obvyklý sport apod.

Čas od času se takových spoluobčanech dozvídáme, ať už to jsou děti nebo dospělí, a velmi rádi o nich ostatní poinformujeme. Činí nám potěšení podělit se s ostatními o radost z jejich úspěchu, ale hlavně Vás s tímto člověkem a s jeho mimořádnými úspěchy či činy seznámit. Není však v našich silách všechny tyto spoluobčany, bez vaší pomoci, zmapovat a případně zkontaktovat.

Proto vás velmi prosíme, víte-li o někom, o kom bychom se měli rozhodně na našem webu zmínit, požádat jej o rozhovor a pro ilustraci tento příspěvek doplnit zajímavými fotografiemi, neváhejte a zkontaktujte nás!

Své tipy a doporučení posílejte na e-mail: bartova@velke-pavlovice.cz nebo volejte na mobil: 777 736 413.

Předem vám všem děkujeme za spolupráci!

Text: Karolína Bártová / 2.6.2020