Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Známe datum Expedice Krajem André 2009

Patříte-li mezi aktivní příznivce cyklovýletu s chutí vína, tedy Expedice Krajem André, zbystřete, pohledejte diář na příští rok a tučně si zakroužkujte datum 27. června 2009. Stejně jako předchozí léta bude i IV. ročník Expedice Krajem André 2009 zahájen v první prázdninovou sobotu o deváté hodině ranní ve startovacích a zároveň i v cílových místech, které najdete v Hustopečích a ve Vrbici.

Letos si každý zaregistrovaný účastník odvezl z jihu Moravy kromě nádherných zážitků a vzpomínek také startovací balíček obsahující originální červené tričko s bílým logem cyklostezky Krajem André, skleněnou koštovačku na víno, děti cykloláhev, aktualizovanou informativní brožuru s mapou a razítkovací průkaz. Cílový balíček se skládal z potřebných energeticky bohatých cukrovinek, ovocného nápoje, tašky s logem, pamětního listu a zbrusu nového pexesa s obrázky z obcí a měst po cyklostezce Krajem AndréHustopečí, Staroviček, Velkých Pavlovic, Bořetic a Vrbice.

Pokud jste již nyní dostatečně naladěni a natěšeni, poodhalíme Vám jedno velké tajemství. Zúčastníte-li se i příštího ročníku, získáte další tričko do sbírky – pro Expedici Krajem André 2009 bude čistě bílé s červeným logem.

 

Tak tedy nezapomeňte, EXPEDICE KRAJEM ANDRÉ 2009
odstartuje v sobotu 27. června 2009 v 9.00 hod..
Těšíme se na Vaši ještě početnější účast!

 

Foto © 2008  Zdenka Kobsová

 

07-07-2008