Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

ZLATÝ HATTRICK pro studenty gymnázia

V letošních jazykových soutěžích se studentům velkopavlovického gymnázia nebývale dařilo, když dosáhli ojedinělé bilance tří prvních a jednoho druhého místa. Dne 8. února proběhlo v Brně finální kolo soutěže School English Cup. Kromě dalších třinácti studentů z celého jihomoravského kraje se ho účastnil i Vlastík Jurečka, student septimy a vítěz školního kola soutěže. Úspěšně prošel všemi úskalími soutěže a v náročné konkurenci obsadil druhé místo.

Vlastík se zúčastnil i okresního kola anglické olympiády, které proběhlo dne 19. února 2013 v Břeclavi a kde změřil síly se studenty ostatních gymnázií okresu. Zde už nenašel konkurenci a s přehledem zvítězil. Podobně tomu bylo u Katky Poláčkové (z kvarty), která byla rovněž nejlepší ve své kategorii. Oba studenti budou ještě reprezentovat naši školu v krajském kole.

Této soutěže se v nejmladší kategorii zúčastnil i Katčin bratr Martin Poláček (ze sekundy). Svůj zájem o angličtinu zúročil, když prokázal nejlepší poslechové i komunikativní schopnosti a zvítězil v konkurenci dalších dvanácti studentů.

 

Všem soutěžícím blahopřejeme k dosaženému umístění!
Jedná o nejlepší umístění v okresním kole a vlastně o absolutní ovládnutí olympiády
v anglickém jazyce studenty Gymnázia Velké Pavlovice na Břeclavsku.

 

Petr Kadlec


 

Úspěšní studenti velkopavlovického gymnázia

 

 

Vlastimil Jurečka

 

Kateřina Poláčková

 

Martin Poláček

 

 

 

 

01-03-2013-BK