Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zimní výsledky halové kopané

Slavoj Velké Pavlovice – oddíl kopané

Halový turnaj starších žáků – ŠTAMBACHER  CUP  2008

Poslední lednovou sobotu proběhl ve sportovní hale velkopavlovické školy druhý ročník turnaje  žáků v sálové kopané  ŠTAMBACHER  CUP  2008. Zúčastnilo se ho 8 mužstev starších žáků z našeho okresu.

Vítezem turnaje se stalo družstvo z Velkých Bílovic, které v dramatickém finále porazilo hráče  MSK Břeclav A  výsledkem 4 : 1. V zápase o 3. místo podlehli po vyrovnaném boji 0 : 0 až v penaltovém rozstřelu velkopavlovičtí žáci mužstvu SK Hodonín. Páté místo obsadili hráči Velkých Němčic, šesté MSK Břeclav B, sedmé místo obsadili domácí Velké Pavlovice B a poslední osmé místo Rakvice.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen JAROSLAV TETUR z Velkých Bílovic, cenu pro nejlepšího brankáře si po zásluze převzal domácí gólman DAVID VÁCLAVEK a nejlepším střelcem turnaje se stal s celkovým počtem  9 branek MICHAL POLÁŠEK z MSK Břeclav.

Halový turnaj starých pánů – O  POHÁR  MODRÝCH  HOR

Další, už první únorová sobota, patřila velkopavlovická hala naopak těm nejzkušenějším. Konal se zde tradiční turnaj starých pánů, který je zároveň i vzpomínkou na zesnulé bývalé fotbalisty velkopavlovického Slavoje (např. Klement Minařík, Pavel Latýn nejst. …). Tentokrát proběhl turnaj pod názvem O pohár Modrých Hor.

Většina zúčastněných hráčů prokazovala, že ze svých fotbalových kvalit ztratili minimum a jednotlivá mužstva předváděla výborné výkony. Šest účastníků turnaje se utkalo systémem každý s každým a jediným mužstvem, které prošlo turnajem bez porážky, byl domácí Slavoj V. Pavlovice A  a po zásluze převzal pohár pro vítěze. Na druhém místě skončilo družstvo z Vysočiny, Tatran Ždírec nad Doubravou, kteří sice uhráli remízu s vítězem turnaje, ale ztratili body v utkání proti Kobylí. Hráči Sokola Kobylí skončili nakonec na třetím místě a loňský vítěz, hráči ze slovenského družebního města Senica, tentokrát skončil až na 4.místě. Páté místo získal Slavoj V.Pavlovice B a šestý skončil další slovenský zástupce, mužstvo Modry.

Celý turnaj byl přehlídkou vynikajících osobností, nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí VLADIMÍR ŘÁDEK a nejlepším brankářem byl vyhlášen ZDENĚK  WASSERBAUER z mužstva Ždírce. O cenu pro nejlepšího střelce se podělili dva hráči, kteří vstřelil shodně 11 branek. Byli to DUŠAN DVOŘÁK ze Ždírce a PETER BAUMGARTNER ze Senice.

Informace zpracoval: František Čermák