Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Žhavé zprávy z hlavního města Indie Numbai

Není to tak dávno, co se hrdá devatenáctiletá rodačka z Velkých Pavlovic a studentka Masarykovy univerzity Sarah Horáková navrátila ze světové soutěže v Korei, ze které dovezla dva krásné tituly. Jelikož se o tomto úspěchu doslechli organizátoři světové soutěže krásy v Indii, ihned Sarah kontaktovali a nabídli jí účast na finále Miss Icon World a možnost opět reprezentovat Českou republiku a organizace, které podporuje, jako je například Unicef a Cara Plasma.

Před malou chvíli jsme dostali informace, že Sarah Horáková oficiálně podepsala smlouvu z portugalského Lisabonu, kde se aktuálně nachází a může se tedy pyšnit tím, že pod vedením španělské agentky Zulemy Vasquez Rey se bude snažit dovézt korunku a titul z Misster and Miss Icon of the World. Soutěž je pořádána již čtvrtým rokem, velkolepého finále na začátku června se zúčastní 90 dívek z celého světa a budou bojovat o 3 hlavní trofeje.

I tentokrát se Sarah rozhodla podporovat několik organizací, které předvede při charitativním fóru na konferenci v Mumbai, která se uskuteční 7. června 2023. Cíl Sarah je dostat více do podvědomí práci Cara Plasmy v České republice, která zachraňuje každý den životy, projekt Počítače dětem, který pomohl několika dětem v době pandemie a také války na Ukrajině se studiem a v neposlední řadě předvede poprvé ve světě svou neziskovou organizaci EUth Together, která organizuje projekty Erasmus+ po celém světě.

Sarah nám prozradila, že to není ještě vůbec vše, co má již potvrzené, více informací prozradí na tiskové konferenci na jihu Asie, více podrobných informacích se dozvíte již brzy, máte se rozhodně na co těšit.

Držíme moc pěsti a ať už to dopadne jakkoliv, věříme, že bude mít Sarah opět o čem vyprávět a mít zážitky na celý život.

Město Velké Pavlovice * Žhavé zprávy z hlavního města Indie Numbai

Zdroj: Sarah Horáková / 23.1.2023