Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zavoněla vanilka, zazvonil zvoneček, ve školce se rozzářil vánoční stromeček!

Říká-li se, že Ježíšek létá, musel protentokrát přiletět do naší školky nejméně nákladním letadlem. Pokud věříte, že jezdí na saních, musel je pro dnešek vyměnit za dopravní kamion. A jestli se mínil vydat pěšky, tak to určitě vzdal hned při pohledu na tu neuvěřitelnou spoustu dárků, které si pro děti připravil!

Přestože schází do opravdových štědrovečerních radovánek ještě celých osm dnů, děti z Mateřské školy ve Velkých Pavlovicích si je užívaly již dnes, tedy ve středu 16. prosince 2009.

Navzdory trošku předčasnému příchodu si Ježíšek nenechal ze své štědrosti ubrat ani ždibíček, spíše naopak! Ve všech čtyřech třídách nadělil spousty krásných dárečků. Pod nazdobenými stromečky převládaly hračky z přírodních materiálů, hry rozvíjející logické myšlení dětí, jemnou motoriku, koordinaci pohybu a především dětskou fantazii. Nechyběly ani panenky, autíčka, pokojíčky pro panenky, sportovní potřeby a mnohé mnohé další.

V nedočkavých očičkách dětí se blýskalo tisíce ohníčků štěstí, stejně jako ve zlatavých prskavkách zavěšených na větvičkách voňavých stromečků. A jak by ne, vždyť ve školce bylo připraveno vše jako o skutečných Vánocích! Stolečky byly ozdobeny vlastnoručně vyrobenou vánoční dekorací, na tácečcích vonělo vanilkou vánoční cukroví a pokud se dobře pamatujete, některé si děti dokonce napekly úplně samy.

 

Všude se rozléhal zpěv koled, šťastný smích, cinkání kouzelných pohádkových zvonečků
a za okny se pomalu začaly snášet bílé vločky prvního letošního sněhu...

 

Krásné Vánoce Vám všem!

 

Pro otevření fotogalerie z vánoční besídky s nadílkou
třídy Kuřátek a Berušek klikněte ZDE.

Pro otevření fotogalerie z vánoční besídky s nadílkou
třídy Koťátek a Sluníček klikněte ZDE.

 

Foto © 2009 Karolína Bártová

 

16-12-2009