Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zastupitelé JMK schvalovali dotace

Jihomoravský kraj přispěje do rozpočtu města Velké Pavlovice. Zastupitelstvo Jihomoravského kraje schválilo dotaci na pořízení (obměnu) vybavení jednotky sboru dobrovolných hasičů ve výši 100tis. Kč, dále schválilo dotaci téměř 50tis. Kč na provoz Turistického informačního centra. Přes 50tis. Kč podpořil Jihomoravský kraj údržbu cyklostezek a cyklotras, včetně jejich blízkého okolí. Příjemně nás překvapili zastupitelé Jihomoravského kraje schválením dotace ve výši téměř 270tis.Kč na opravu vstupní brány na hřbitov a nárožních kaplí na hřbitově. 

Materiály pro jednání zastupitelstva kraje musí na krajském úřadě někdo zpracovat a tedy i dotace navrhnout. Je to taková ta mravenčí práce, která není vidět, přestože je nejpracnější a časově nejnáročnější. Za kladné vyřízení podaných žádostí  patří poděkování tedy i pracovníkům Krajského úřadu Jihomoravského kraje a členům hodnotících komisí.

195316

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / 30.4.2018