Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Záříjová velká nálož především české beletrie

Novinky od Vlastimila Vondrušky, Jana Bauera, Anny Bolavé či Štěpána Javůrka najdou naši čtenáři kde jinde, než v regálu s novinkami. 

A doufáme, že si v naší městské knihovně i tentokrát vybere opravdu každý návštěvník. Srpnový nákup knih se nechtěně zacílil především na knihy pro děti a české tituly – ať už namátkou vybereme například knihy Kde jsi, když nejsi od Radky Třeštíkové, Božidara od Veroniky Hurdové, Národní opruzení od Karolíny Meixnerové, Země od Marka Epsteina či Znamení jednorožce od Hany Marie Körnerové. Nechybí ale ani tituly vyznavačům napětí a krimi či thrillerů – Spletité lži, Bestie z Buchenwaldu, Andělé smrti či Pouštní hvězda. Kdo se chce zasmát, zaručeně musí sáhnout po Štěstí po česku od Milana Tesaře.

Pro nejmenší čtenáře jsme pořídili nová otevírací leporela, která mají své vlastní místo a je to jedno z hojně navštěvovaných míst v knihovně, protože stále více nám chodí maminky půjčovat si knihy již s batolaty. Na čtení pro děti školkového a školního věku si můžete vybrat třeba Pohádky pro zlobivé bagry, Dveře ke snu, Kamil neumí létat nebo Horáčkovu Nenažranou kozu.

Všechny zářijové novinky si můžete prohlédnout ve fotografii nebo v seznamu * pro otevření klikněte ZDE.

Knihovna * Záříjová velká nálož především české beletrie

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 6.9.2023