Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zářijová soutěž v knihovně začíná

Jako každý rok připravila Městská knihovna Velké Pavlovice soutěž s cílem osladit trošku mladším dětským čtenářům začátek školního roku. Letošní soutěž se jmenuje „Hledáme správné knihy“ a začíná právě dnes, 1. září 2014. Kvůli půjčovní době knihovny tedy vlastně až zítra, 2. září od 13 hodin.

Letošní soutěž si klade za cíl, aby se děti učily samy si vyhledávat v knihovně knížky, které je zajímají, a současně aby se dovídaly zajímavé informace o svém městě. Knihovnice již připravila 10 zajímavých krátkých vyprávění o Velkých Pavlovicích a vložila je do náhodně vybraných dětských knížek. Deset růžových lístků se ovšem skrývá v některé z 80 dětských knih. Seznam těchto knih pochopitelně dostanou v případě zájmu děti do ruky pro hledání.

Znamená to přijít do městské knihovny a hledat. Každý dětský návštěvník, který některou informaci objeví, bude odměněn hezkou cenou.

Pevně doufáme, že děti v sobě ještě mají dost hravého a soutěživého ducha a že si do knihovny přijdou zasoutěžit.

Soutěž skončí ve chvíli, kdy bude nalezeno všech 10 vyprávění nebo potom 30. září 2014.


Mgr. Dana Růžičková, knihovnice

 

 

01-09-2014 PV