Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zapojte se do soutěže Českého rozhlasu Brno

Protože březen každého roku je již tradičně věnován knihám, přispěla také Městská knihovna Velké Pavlovice svými do letošní soutěže Českého rozhlasu v Brně v poznávání knih „Řekni mi, co čteš“.

Městská knihovna o soutěži již na webových stránkách města informovala, stejně tak vyšel článek ve Zpravodaji města Velké Pavlovice, v čísle 1/2011. Pokud zájemci o soutěž nemohou sledovat vysílání rádia, mohou si na soutěžní otázku poslechnout každý den na www.brno.rozhlas.cz, kde jsou také zveřejněny všechny podrobné informace, pokyny a podmínky soutěže. V městské knihovně jsou k dispozici písemné letáky s propozicemi soutěže, nebo se můžete přijít o soutěžních otázkách do knihovny poradit.

Protože sama knihovna se do soutěže již zapojit nemůže, chtěli bychom doporučit milovníkům knih, aby své štěstí určitě zkusili, neboť se soutěží nejenom o knihy, CD a DVD nosiče, ale také třeba o letní dovolené.

 

Český rozhlas Brno - http://www.brno.rozhlas.cz/

 

 

02-03-2011-BK