Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zapojte se do projektu Tradiční výrobek Slovácka

Věnujete se řemeslné výrobě tradiční nebo zdomácnělé, výrobě krojů a krojových součástí, výrobě kulinárních specialit, nebo výrobě jídel a nápojů z místních surovin? Do 15. března 2011 se můžete zapojit do projektu Tradiční výrobek Slovácka.

Projekt vznikl již v roce 2008 a jeho součástí je udílení stejnojmenné ochranné známky výrobkům, které mají na Slovácku tradici a jsou vyráběny podle původních technologií. V současné době může ochrannou známku používat devatenáct výrobců, jejich aktuální seznam najdete na webových stránkách www.tradicnivyrobek.cz 

Výrobci zapojenému do projektu bude poskytnut servis v podobě propagace, prezentace, podpory prodeje, nabídky prezentací či jarmarků v ČR i zahraničí, výrobky budou uvedeny v e-shopu na www.tradicnivyrobek.cz, zajištěna je účast na II. Přehlídce Slovácko v tradici, která se uskuteční 11. – 12. listopadu 2011 v Redutě v Uherském Hradišti.

Odbornou záštitu nad projektem převzal hlavní partner Slovácké muzeum v Uherském Hradišti spolu s Národním ústavem lidové kultury ve Strážnici. Podporovatelé projektu jsou Nadace děti-kultura-sport a Město Uherské Hradiště. Mediální partner Dobrý den s kurýrem.

Průvodní dopis výrobci ke stažení ZDE, žádost o udělení ochranné známky Tradiční výrobek Slovácka ke stažení ZDE, zásady pro udílení a užívání ochranné známky Tradiční výrobek Slovácka ke stažení ZDE.

 

25-02-2011 PV