Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zápis do první třídy - z předškoláčků školáci

Všichni předškoláčci se již téměř 14 dní intenzivně ve školce připravovali na své slavnostní přijetí na zdejší základní škole. I když všech 34 dětí bravurně ovládá spoustu básniček a písniček, rozeznává geometrické tvary a samozřejmě jim ani barvičky nedělají problém, přesto se na svůj velký den, tedy čtvrtek 4. února 2010, těšily, ale i měly obavy. Copak je tak asi ve školních prostorách čeká?

Krásné bylo přivítání žáky z pátých tříd, kteří se ujali každého příchozího budoucího školáčka a uvedli ho do třídy, kde na něj čekaly usmívající se paní učitelky z 1. stupně. I přes malou nervozitu, jak ze strany dětí, tak i přihlížejících rodičů, všichni zvládli předvést svoje výtvarné schopnosti a zanechali na památku paní učitelce originální obrázek s pohádkovou tématikou.

A že škola není jenom učení a sezení v lavicích děti poznaly v hracím koutku v každé ze tříd, protože si zde mohly pohrát se svými o pár let staršími kamarády.

 

Fotogalerii ze ZÁPISU DĚTÍ DO PRVNÍCH TŘÍD
ZŠ Velké Pavlovice otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

05-02-2010-BK