Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zápas v sálové kopané O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Stalo se už pomalu tradicí, že den pololetního vysvědčení mají žáci 1. stupně zpestřen o zápas v sálové kopané „O pohár starosty města“. Také tentokrát se bojovalo o vítězství ve dvou kategoriích, mladší a starší žáci. Oproti ostatním ročníkům se v mladší kategorii podařilo sestavit pouze dvě družstva, zato velmi vyrovnaná. Nikdo neočekával, že favorizovaná 3.A bude muset čelit tak silnému tlaku, kdy zápas skončil remízou 1:1. O vítězi se rozhodovalo až v penaltovém rozstřelu, kde roli favorita potvrdila 3.A, které se podařilo proměnit všechny penalty a může se tak těšit z putovního poháru.

Ve starší kategorii dominovala třída 5.B. Její hráči dokázali zvítězit nad všemi svými protivníky a zaslouženě si odnesli pohár pro vítěze. Ostatní zápasy byly velmi vyrovnané. Na druhém místě skončila třída 4.B a o třetí příčce se opět rozhodovalo v penaltovém rozstřelu, ze kterého úspěšněji vyšla 5.A.

Samostatné ocenění pro nejlepší hráče letošního ročníku získali Václav Kadlec (2.B), Markéta Nováková (4.A) a Tomáš Krejčí (5.B).

Vítězům gratulujeme.

                                                                                                              Mgr. Miroslava Kosíková


 

Fotogalerii ze zápasu „O pohár starosty města“
otevřete kliknutím na obrázek...

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

02-02-2015 PV