Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Základní škola vyhlašuje VELKOU SBĚROVOU SOUTĚŽ!

Základní škola Velké Pavlovice vyhlašuje se začátkem školního roku další ročník VELKÉ SBĚROVÉ SOUTĚŽE pro třídní kolektivy i jednotlivce a to ve dvou kategoriích, I. a II. stupeň ZŠ. Motivace je více než lákavá, výherci si mohou zvolit dle vlastního výběru celodenní zájezd. Možností je hned několik, třeba oblíbená hala Bongo v Brně a nebo aquapark ve Vyškově! 

Jak se zúčastnit soutěže ve SBĚRU STARÉHO PAPÍRU? 

Naprosto jednoduše! Sbírejte starý papír a celkem pětkrát jej v průběhu celého školního roku 2013/2014 odevzdejte na místo tomu předem určené. Papír se bude odevzdávat vždy před budovou I. stupně Velké Pavlovice a to vždy již od 7.00 hod. ráno.  

Možné je sběr ke škole přivézt již den předem, nejlépe navečer, a ráno zapisujícímu pořadateli a nebo třídnímu učiteli předat lísteček se jménem žáka, třídou, počtem odevzdaných kilogramů a podpisem rodičů. 

První kolo sběru proběhne již v úterý 17. září 2013.

Přesné termíny dalších čtyř následujících kol budou včas vyhlášena. Konat se budou v měsících listopadu 2013, lednu, březnu a květnu 2014.  

Karolína Bártová

 

 

Sbírejte starý papír, vyhrajte super zájezd a hlavně, pomáhejte životnímu prostředí!

 

 

 

 

06-09-2013-BK