Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Základní škola na novém moderním webu

Zcela nové internetové stránky spustila Základní škola Velké Pavlovice. Denně aktualizované informace, množství nových funkcí a přehlednost jsou hlavní devízou nově vytvořené prezentace školy.

Na stránkách nejdete například historii velkopavlovického školství s přehledem ředitelů od počátků zdejšího školství po současnost, kontaktní informace na vedení školy a všechny pedagogické pracovníky, stručné profesní životopisy současných pedagogů a mnoho dokumentů týkajících se školy.

Nově je zde dán větší prostor pro informace a aktuální dětí střediska volného času, školní družiny, školní jídelny s možností přihlašování obědů přes internet, občanského sdružení rodičů a přátel školy – Domino, školního parlamentu i školské rady.

Další novinkou je e-omluvenka, kterou rodiče informují o absenci dítěte ve škole. Je však třeba připomenout, že nenahrazuje klasické omlouvání do žákovské knížky, ale má jen informativní charakter.

Samozřejmostí nových stránek jsou aktuální informace o akcích, které již proběhly i o připravovaných akcích školy.

Nechybí fotogalerie, důležité dokumenty jako je výroční zpráva školy, potřebné formuláře pro rodiče i informace o zápisu do 1. třídy.

Věříme, že se všem návštěvníkům vzhled, funkčnost a aktuálnost nových webových stránek základní školy budou líbit a přispějí k lepší informovanosti žáků, rodičů i široké veřejnosti. Za každou radu, připomínku či námět budeme rádi.

 

Internetová adresa webových stránek Základní školy Velké Pavlovice
http://www.zs.velke-pavlovice.cz


RNDr.Ludvík Hanák, ředitel ZŠ

 

 

15-11-2011-BK