Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zahrádkáři sepsali vzorky, na výstavě jich bude 344

Místní organizace Českého zahrádkářského svazu ve Velkých Pavlovicích připravuje na příští sobotu 16. dubna 2011 Místní výstavu vín s přehlídkou oceněných vín. Týden před samotnou akcí, tedy v pátek 8. dubna 2011, byly sepsány a číselně označeny vzorky všech přihlášených vín. Tyto údaje budou podkladem pro výstavní katalog a také přehledně poslouží k výběru vzorků samotnými návštěvníky letošního, tak trochu netradičního koštu.

Netradičnost spočívá ve skutečnosti, že vzorky nebudou předem bodovány komisemi, ale návštěvníci výstavy si sami zvolí svého šampiona. Každý z příchozích obdrží při vstupu na výstavu vstupenku, na jejíž zadní stranu zaznamená pět vín, která mu nejvíce zachutnala. Své osobní hodnocení pak odevzdá na předem určené místo pořadatelům. Na závěr výstavy budou hlasy sečteny a následně bude vyhlášeno v pořadí pět nejlepších vzorků vín. Vinařství, ze kterých budou vítězné vzorky pocházet budou oceněny a navíc, z hodnotících budou vylosováni tři šťastlivci, kteří obdrží vinnou cenu!

Na výstavu bylo přihlášeno celkem 344 vzorků, 170 pochází od drobných vinařů, 174 od větších vinařských firem. Vzorky sepisovali místní zahrádkáři Ing. František Kostrhun, Ing. Pavel Lacina, Vlastislav Pláteník, Jan Havránek a Radek Bárta.

 

Zahrádkáři Vás tímto srdečně zvou!
(Pozvánku naleznete po kliknutí ZDE)
 

Fotogalerii z příprav členů ČZS na Místní výstavu vín
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

08-04-2011-BK