Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zahrádkáři a vinaři zavítali do Valtického Podzemí

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu ve Velkých Pavlovicích uspořádala v pátek, dne 18. února 2011, zájezd pro širokou, především však vinařskou, veřejnost na degustaci vín do unikátního labyrintu Valtického Podzemí. O zájezd byl nečekaný zájem, přihlásilo se více než třicet účastníků.

V podzemí byli velkopavlovičtí milovníci vína přivítáni ředitelem Valtického Podzemí Bc. Milanem Sedláčkem, který je nejprve s podrobným výkladem labyrintem provedl a poté všechny přítomné pozval k bohatě prostřenému stolu a odborné degustaci vybraných vzorků vín.

Pan Sedláček povyprávěl vinařům řadu zajímavostí nejen o samotném, v některých místech až třípatrovém, podzemí, ale také poodhalil řadu zkušeností a triků z podnikání ve vinařské oblasti. Dobré „know-how“ a propracovaný management je základním pilířem úspěšného podnikání. Proto vinaři především tyto rady a náměty velmi přivítali a ocenili.

Radek Bárta

 

Fotogalerii ze zájezdu zahrádkářů a vinařů do Valtického Podzemí
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Radek Bárta

 

19-02-2011-BK