Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Začtěte se na Vánoce do knižních novinek

Předvánoční dny a vánoční svátky můžete strávit s knihou, stačí si vybrat z širokého výběru tu, na kterou máte náladu. Městská knihovna totiž jako každý rok před Vánocemi nakoupila opět velkou vánoční nadílku knižních novinek. 

Netrpělivě očekávané byly novinky od Vlastimila Vondrušky, Wilbura Smitha, Nadi Horákové či Roberta Bryndzy. Z české literatury nechybí knihy U severní zdi Petry Klabouchové, Neodpovídej Lucie Bechynkové, rozhovory s lékařem Markem Dvořákem Mezi nebem a pacientem či Řeka nad hladinou Pavla Koláře.

Vyznavači krimi a thrillerů si mohou zapůjčit Kult Camilly Läckbergové, Tenkrát v noci Karin Slaughterové či  Pennyové Ďáblové jsou tu a mnoho dalších. Z naučné literatury si můžete přečíst autobiografické Deníky herce Alana Rickmana, knihu o háčkování nebo o umělé inteligenci Budoucnost nepráce či nasát atmosféru Vánoc s Vánočním tradinářem: Od dušiček po Hromnice. Spoustu titulů jsme pořídili samozřejmě i pro dětské čtenáře a mládež.

Veškeré nově pořízené knihy najdete ve fotogalerii nebo v přiloženém seznamu ZDE.

Městská knihovna * Vánoce v knihovně - knižní novinky měsíce prosince 2023

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice / 19.12.2023