Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Začínající jaro láká s výšlapům na SLUNEČNOU

Březen - první jarní měsíc roku je již tu a s ním se začínají ve Velkých Pavlovicích a přilehlém okolí objevovat první nedočkaví turisté. Co je nejvíce zajímá a kam nejčastěji vedou jejich kroky? Pokud vás na prvním místě napadla rozhledna Slunečná, uhodili jste zcela přesně hřebíček na hlavičku. Na Turistickém informačním centru se hromadí dotazy, jakou má rozhledna otevírací dobu a jaká je výše vstupného. Odpovídáme „otevírací doba nonstop, vstup volný“. Ideálnější formulace snad ani neexistuje!

Součástí Turistického areálu Nad Zahradami s rozhlednou Slunečná je i kiosek s občerstvením, suvenýry a vinným sklípkem a sociální zázemí. Tyto se veřejnosti letos poprvé otevřou v rámci akce JARNÍ ŠLAPKA 2011 (16.4.2011) a poté zde bude pravidelně otevřeno od měsíce května do června vždy o sobotách a nedělích od 10.00 do 19.00 hod.. Prázdninový provoz bude stejně jako v loňském roce denně, otevírací doba bude včas upřesněna.

 

Neváhejte tedy a vydejte se zdolat pětasedmdesát schodů rozhledy Slunečná nad Velkými Pavlovicemi
a rozhlédněte se z výšky patnácti metrů do nádherné krajiny okolo našeho městečka.

 

Určitě vás tento příjemný turistický zážitek pohladí po duši…

 

 

17-03-2011-BK