Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Žáci ZUŠ hráli, zpívali a tančili pro své spolužáky ze ZŠ

V úterý 10. prosince 2013 v dopoledních hodinách v krásném a příjemném prostředí Ekocentra Trkmanka uspořádala Základní umělecká škola dva tradiční prosincové vánoční koncerty pro I. a II. stupeň velkopavlovické  Základní školy.

Přítomné pedagogy a žáky ZŠ společně pozdravili a přivítali ředitelka ZUŠ Milena Karberová a ředitel ZŠ RNDr. Ludvík Hanák. Žáci ZUŠ se svými pedagogy připravili pro své spolužáky ze ZŠ pestrý program, ve kterém se představily flétnové soubory MgA. Zbyňka Bílka a Mgr. Jana Míchala, akordeonový soubor Roberta Zemana, pěvecký sbor a folklórní taneční soubor Lucie Stránské a cimbálová muzika Martina Čecha. Sonáty a suity z období baroka se střídaly s lidovými a populárními písněmi a samozřejmě nechyběly ani vánoční koledy. Taneční soubor předvedl vánoční hru o narození Ježíška v Betlémě. Pořádáním společných akcí je naplňována přátelská spolupráce mezi školami v našem městě.

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová děkuje všem pedagogům a žákům školy za přípravu hodnotného programu. Velké poděkování patří také paní ředitelce Bc. Zitě Dvořákové a kolektivu zaměstnanců Ekocentra Trkmanka za poskytnutí vynikajícího pracovního zázemí a technickou přípravu celé akce, na které se shromáždily během dopoledne celkem více než tři stovky žáků velkopavlovických škol.

 

Krásné vánoce, štěstí a zdraví v novém roce přeje za celou ZUŠ Milena Karberová

 

Milena Karberová


 

Fotogalerii z vánočních koncertů ZUŠ otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Milena Karberová a Mgr. Dagmar Šmídová

 

13-12-2013 PV