Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Žáci ZŠ zabodovali v okresním kole v minifotbalu

Ve čtvrtek 22. října 2015 proběhlo okresní kolo v minifotbalu v Břeclavi. Naše základní škola obsadila obě kategorie - mladší a starší.

V mladší kategorii se přihlásilo celkem 6 škol a byla rozdělena do dvou skupin. V naší skupině A jsme svedli boj o postup do finále se Základní školou Mikulov a Kupkova Břeclav. Dařilo se, žáci podávali dobrý výkon a tak jsme se probojovali do čela skupiny. O první místo jsme sehráli zápas se Základní školou Kobylí. Bohužel zde jsme prohráli a skončili na pěkném druhém místě. A kdo nás reprezentoval? Pavel Kučerka, Nikolas Janás, David Cvingráf, Tomáš Krejčí, Saša Pudynets, Pavel Plách, Filip Šlancar.

Kategorie starší žáci svedla v naší skupině dohromady  Základní školy - Komenského Břeclav, Kobylí, Lanžhot a Velké Pavlovice. Družstvo bylo sehrané, ale stačila jedna malá chyba v poslední minutě prvního zápasu se ZŠ Komenského, dostali jsme gól, a i když jsme další zápasy přesvědčivě vyhráli, do finále nás to již nepustilo. A tak jsme hráli o třetí místo se ZŠ Slovácká a s přehledem zvítězili 5:0. Tým hrál ve složení Mirek Zborovský, Patrik Havlík, Tomáš Osička, Jan Procinger, Jan Rozinka, Michal Tesař, Radek Krejčiřík a Tobiáš Kaderka.

Závěrem lze dodat, že jsme si odvezli druhé a třetí místo z okresního kola v minifotbalu a krásný pohár.

Poděkování patří nejen všem hráčům, ale i panu učiteli Mgr. Lukáši Svobodovi za vedení obou týmů.

 

 Lenka Bukovská


 

Fotogalerii z okresního kola v minifotbalu otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice


26-10-2015 PV