Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zaběhněte si pro VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU, startujeme v sobotu

Milí běžci!

Už tuto sobotu, 24. března 2018, bude odstartován III. ročník BĚHU O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU! Neváhejte a zúčastněte se! Prémie je více než lákavá - lahodná velkopavlovická meruňka v té nejlepší podobě, jak jinak než tekutá! Kdo by odolal ;-)?

Hlavní závod je v plánu na 12:30 hodin - náměstí před velkopavlovickou radnicí. Muži 8 km, ženy a muži nad 70 let 5 km.

Vše je již připraveno - skvěle označená trať, spousta pěkných věcných cen (víno, meruňkovice, dobrůtky...), poháry, medaile, diplomy, pro všechny dětské běžce oplatek a pitíčko, pro oceněné dětičky krom medaile a diplomu také malé překvapení v taštičce. Dobrá nálada a skvělá organizace samozřejmostí! A jaké bude pro platící běžce občerstvení? Jako vždy obzvláště vysmažený řízeček s chlebem! Mňam!

Dobrá zpráva na závěr - objednali jsme o level lepší počasí než bylo minulý týden v Hodoníně a vypadá to, že nám to klapne. Dle předpovědi má být jasno, tedy slunce nad hlavou, 7 st. C, vítr 2 m/s. Ideální pro krásný jarní kros mezi velkopavlovickými vinohrady.

Podrobná pozvánka včetně propozic * po kliknutí ZDE

Moc se na vás těšíme!

192605

Text: Karolína Bártová / 23.3.2018