Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Zábavné deskové hry pro podzimní dny

Nevíte, jak zabavit děti doma, když počasí už nebude přát venkovním aktivitám? Nebo už Vás nebaví hrát 50x  dokola hru Člověče, nezlob se a nevíte, co hrát jiného? Nebo deskové hry sami nebo s dětmi hrajete, ale chybí Vám nebo jim ti vhodní spoluhráči?

Pro Vás všechny je určeno deskoherní sobotní odpoledne, která pořádá Městská knihovna Velké Pavlovice v sobotu 9. listopadu. Kvůli prostoru a stolům se akce koná v zasedací místnosti Městského úřadu (v přízemí). Budeme si tam hrát v čase od 14 do 18 hodin. 

Máte jedinečnou možnost si prohlédnout a vyzkoušet deskové hry pro různé věkové kategorie – od dětských her od 4 let, pro větší děti až po hry pro dospělé. Můžete to brát i jako inspiraci, co pořídit dětem (a nejen jim) pod stromeček. Protože nic nedokáže rodinu přimět nadšeně sedět u jednoho stolu celé hodiny, tak jako dobrá desková hra! 

Hry zajistíme z vlastních a přátelských zdrojů. Pravidla zkusíme vylovit z vlastní paměti a hry vysvětlíme. Samozřejmě se nebráníme, když si přinesete i hru vlastní  - rádi se necháme inspirovat.

Takže přijďte! Protože v té době bude stejně venku pršet!
Protože znáte to: „Když si dospělí hrají,…..“


Text: Lucie Gawlová, knihovnice a deskoherní nadšenec / 31.10.2019