Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Za vnukem a zpět, za 4 dny 581 kilometrů na kole!

Vážení a milí návštěvníci webových stránek města, které se nejčastěji spojuje s vínem a meruňkami, v posledních letech neméně s cykloturistikou. Nejenže lákáme potencionální návštěvníky na nové cyklostezky, ale máme mezi námi i skvělé cyklisty!

Jedním z nich je pan František Kobsa, kterému je kolo snad souzené, je totiž majitelem prodejny a servisu jízdních kol ZAF Velosport. Dnes nám od něj přišel neuvěřitelný e-mail, za pouhé čtyři dny ujel na kole pro nás běžné smrtelníky nepředstavitelnou štreku – 581 kilometrů!


 

Co jsme se dočetli v e-mailu?

 

Ahoj přátelé!

Chci se „trochu“ pochlubit, splnil jsem si jedno mé přání. Někteří asi víte, že jsem před dvěma rokama dojel na kole z Prahy (Černošic) od staršího vnuka Daníka. Jel jsem tehdy dva dny a ujel jsem 309 km.

Minulý pátek ráno jsem sedl na kolo a jel jsem k druhému vnukovi. První den jsem ujel 143 km, přenocoval jsem v Přibyslavi, druhý den jsem ujel 142 km a dojel jsem až k Davídkovi.

Tam jsem přespal a jel jsem zpět, třetí den jsem dojel do Havlíčkova Brodu a ujel 134 km. No a ten čtvrtý den byl nejnáročnější, už bylo opravdu dost teplo, únava se taky už hlásila o slovo a trasa byla dlouhá 163 km.

Stálo při mně asi trochu štěstí, dojel jsem v pořádku, sice unavený, ale rád, že se to podařilo zvládnout.

Děkuju všem, kteří mně na cestě podporovali a fandili mně.

Dík, Franta
ZAF Velosport Velké Pavlovice –
www.zaf.cz


 

FRANTIŠKU, blahopřejeme!

 

 

 

 

10-06-2014-BK