Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Za takřka 50 tisíc PET víček lanové centrum i pro 7.A

Návštěva lanového centra PROUD v Brně byla pro třídu 7.A ZŠ Velké Pavlovice odměnou za výhru ve sběru PET víček. Očekávaný den nastal ve čtvrtek 21. června a hned po ránu jsme byli potěšeni krásným počasím, které bylo nutností, protože toto centrum se nachází pod „širým nebem“.

Nejdříve se všichni rozcvičili na nízkých překážkách. Ve trojicích se naučili, jak se vzájemně bezpečně jistit. Obrovským problémem bylo pro některé se dostat do bezpečnostních „celotělových úvazů“.

A pak už jsme se mohli téměř tři hodiny testovat svou sílu, vytrvalost a také statečnost na vysokých lanových překážkách, kde se většina z nás řádně zapotila. Důležité pro nás byla i vzájemná důvěra, kterou jsme k sobě museli při vzájemném jištění mít.

Určitě tento výlet byl pro nás jako třídní kolektiv velice důležitý a už se těšíme, až společně budeme moc zase příští rok bojovat o další odměnu.

Žáci 7. A

 

Fotogalerii z výletu sedmáků do lanového centra PROUD v Brně
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

25-06-2012-BK