Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Z pod vánočního stromu přímo k dětem!

Přesně tak – po vysypání pokladničky a sečtení darovaných bankovek a mincí odputovala finanční sbírka „Pod vánočním stromem“ přímo k dětem a to z dětského domova v Mikulově. Dar v hodnotě 12.000,- Kč přijeli osobně předat místostarosta města Velké Pavlovice Ing. Zdeněk Karber a radní Ing. Jaroslav Benda Ph.D..

Ředitelka mikulovského dětského domova Mgr. Květoslava Solaříková a její zástupkyně Bc. Lada Válková s neskrývanou radostí příspěvek přijaly a vyjádřily se, že bude s největší pravděpodobností využit k nákupu sportovních potřeb.

Právě sportu se zde žijící děti intenzivně věnují a to nejen pouze v rámci hobby, ale také doslovně na profesionální úrovni. Mladí sportovci dosahují vynikajících výsledků v nejrůznějších soutěžích a tak se mohli před svými hosty pochlubit početnou sbírkou zasloužených medailí a pohárů.

Navíc se děti staly příjemnými průvodci po svém krásném útulném domově. Hosty provedly po budově domova, ukázaly společné prostory i své vzorně uklizené a útulně zařízené pokojíčky. Na přetřes přišel i školní prospěch a jak vidno ze žákovské knížky, ani v něm děti nezaostávají. Nepěkné známky tu místo nenacházejí.

 

Děti, žijící bez rodičů, v péči obětavých tetiček a vychovatelek,
si Vámi darované peníze určitě zaslouží.

Proto Vám ještě jednou za příspěvky děkujeme a dětem přejeme, aby si je co nejvíce užily!

 

 

Fotogalerii z předání finančního daru v Dětském domově Mikulov
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012  Ing. Zdeněk Karber

 

27-01-2012-BK