Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Z KRAJE ANDRÉ na novém kole a nebo na zájezd!

Pouhé dva dny dělí všechny milovníky sportu a vína od zahájení pátého ročníku cyklo-turisticko-vinné akce EXPEDICE KRAJEM ANDRÉ (pozvánka ZDE). To, že bude trasa dvojnásobně delší a tím i rozmanitější ví již každý z vás, avšak to co se bude dít v cílové stanici na náměstí v Hustopečích vám prozradíme právě nyní!

Úderem třetí hodiny odpolední zde odstartuje nabitý kulturní program, ve kterém vystoupí děti ze ZUŠ Hustopeče, folklórní soubor při MŠ Velké Pavlovice Sadováček, Svodničan - mužácký pěvecký sbor z Bořetic a cimbálová muzika Ponava.

V pět hodin nastane dlouhoočekávaný vrchol celého dne – slosování razítkovacích průkazů o hodnotné ceny věnované hlavním mediálním partnerem akce Českým rozhlasem Brno. Do slosování mohou být vloženy razítkovací průkazy s alespoň čtyřmi razítky.

A jaké budou ceny? V pozvánkách jsme avizovali, že hodnotné a u toho skutečně zůstaneme. Z Expedice Krajem André můžete odjet na fugl novém kole a nebo vyrazit na zájezd! Mezi cenami budou i dárkové balíčky sponzorů a spousta jiného. Což je zajisté pádný důvod se akce a především závěrečného slosování zúčastnit!

Pokud se budete chtít dobře pobavit i ve večerních hodinách, nabízíme další hudební možnost – od 19.30 hod. bude hrát taktéž na náměstí v Hustopečích skupina Větry z Jihu.

 

Přejeme vám společně se srdečným pozváním příjemnou zábavu
a hodně štěstí při slosování!

 

Foto © 2008 František Kobsa

 

 

Mediální partneři:

 

24-06-2010-BK