Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

WOLKERŮV PROSTĚJOV má své okresní vítěze

Wolkerův Prostějov – soutěž mladých nadějných středoškolských sólových recitátorů, recitačních kolektivů a divadla poezie, se pomalu stává velmi příjemnou tradicí pořádanou velkopavlovickým gymnáziem. Letošní okresní kolo soutěže se uskutečnilo v krásných prostorech místní radnice v úterý, dne 15. února 2011.

Soutěžící ze středních škol okresu Břeclav přivítal ředitel školy PaedDr. Vlastimil Kropáč, který popřál všem studentům hodně zdaru a zároveň představil nezávislou porotu pracující v následujícím složení - Mgr. Lenka Marková, Mgr. Dana Růžičková a Mgr. Bogdan Trojak.

Zajímavá recitační a v mnohdy až divadelní vystoupení soutěžících ve dvou kategoriích byla v závěru vyhodnocena porotou následovně:

I. Kategorie
1. místo * nebylo uděleno
2. místo * Andrea Pešová – Gymnázium Klobouky
3. místo * nebylo uděleno

II. kategorie
1. místo * Jana Glotová - MěSOŠ Klobouky
2. místo * Petra Klanicová – Gymnázium Mikulov
3. místo * Michaela Listová – Gymnázium Hustopeče 
   
Vystoupení našich studentů v silné konkurenci nezapadla, byla zdařilá, ale na umístění jsme nedosáhli. Za perfektní průběh a přátelskou atmosféru recitační soutěže patří poděkování nejen soutěžícím, porotě, ale i organizátorům pod vedením Mgr. Renaty Bláhové.

PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z okresního kola recitační soutěže WOLKERŮV PROSTĚJOV
otevřete kliknutím na obrázek...

 

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

16-02-2011-BK