Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vzpomínka na bezva cyklo-výšlap Horem Kolem Dolem

Pro všechny, kteří se chtějí pokochat obrazovou dokumentací z cyklo-výšlapu Horem Kolem Dolem nabízíme po kliknutí ZDE bohatou fotogalerii. Zároveň velmi děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu akce. Počasí nám vyšlo naprosto perfektně, vína byla skvělá a ti, kteří si chtěli projet trasu, a to jak kratší tak i tu delší, si zaslouží obdiv všech, kteří zůstali v rolích diváků...

Chceme touto cestou poděkovat Městu Velké Pavlovice za nesmírnou náklonnost a vstřícnou nezištnou pomoc. Jak startovací místo u na náměstí před radnicí tak i cílové v turistickém areálu Nad Zahradmi s rozhlednou Slunečná jsou chloubou, kterou je potřeba ukazovat všem návštěvníkům města.

Velké díky míří samozřejmě i na Vinařský fond, bez jehož finanční podpory by naše akce proběhla mnohem skromněji a komorněji.

Dobrovolný svazek obcí Modré Hory nám pomohl propagačně i logisticky a ve spolupráci s Turistickým informačním centrem ve Velkých Pavlovicích dali naší akci punc profesionálna.

Vína na jednotlivých stanovištích Vám představili a dali samozřejmě ochutnat vinaři Jožka Procházka, Pavel Halm, Lída a Vlastik Řádkovi a Karel Reichman.

 

Doufáme, že se nám akce povedla a budete nám nakloněni minimálně ve stejném počtu i následující rok.

 

Za pořadatele Karel Reichman

 

Bohatou fotogalerii z akce HOREM KOLEM DOLEM
otevtete kliknutím ZDE

 

Unavení avšak nad míru spokojení cykloturisté...

 

Foto © 2011 Karel Reichman

 

11-07-2011-BK