Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výzva pro rodiče - Zpěváček Hanáckého Slovácka

Každým rokem se pod záštitou Národního ústavu lidové kultury ve Strážnici a dalších odborných organizací koná soutěž dětských zpěváčků lidových písní ZPĚVÁČEK SLOVÁCKA. 

V každém regionu probíhají předkola, ze kterých porota vybírá postupující děti do národního kola. Soutěž dětí z našeho regionu se koná vždy koncem zimy ve Ždánicích, kam postupují děti z předkola, konaného taktéž ve Ždánicích. Dlouhou dobu se této soutěže žádné dítě z Velkých Pavlovic neúčastnilo a to bychom teď rádi změnili.

Dne 25. listopadu 2018 se bude konat neveřejné výběrové kolo dětských zpěváčků ve Velkých Pavlovicích. S těmito nadějnými zpěváčky bude dále probíhat příprava, především hlasová, pod odborným vedením Barbory Grůzové, aby se pak tyto děti mohly zúčastnit předkola ve Ždánicích a měly tak mezi množstvím zpěváčků z celého Hanáckého Slovácka větší šanci na úspěch. Tohoto neveřejného kola se mohou zúčastnit i děti z okolních hanáckoslováckých obcí.

Pokud si myslíte, že je vaše dítě pěvecky nadané, přihlaste jej do tohoto neveřejného výběrového kola a podpořte tak šíření známosti Velkých Pavlovic, jako obce s bohatou lidovou kulturou.

Soutěž je určena pro děti od 5 do 15 let. V tomto kole budou děti zpívat 1 písničku dle vlastního výběru.
Přihlášky můžete posílat do 10. října 2018 paní Zuzaně Pecháčkové na e-mail: provozni@ekocentrum-trkmanka.cz

Do e-mailu uveďte jméno dítěte, měsíc a rok narození, bydliště a kontakt na rodiče (telefon + e-mail). Pokud již máte vybranou písničku, pošlete s přihláškou i její název (nejlépe i s notami). V případě, že si s písničkou nejste jistí, rádi vám poradíme. Do konce října zašleme přihlášeným bližší informace.

O průběhu minulého kola Zpěváčka Slovácka se můžete dočíst zde: http://www.nulk.cz/vzdelavaci-programy/zpevacek/zpevacek-2018/

Více informací vám ráda poskytne Zuzana Martinková – tel.: 739 573 413.

Text: přípravný tým - Barbora Grůzová, Zuzana Pecháčková, Zuzana Martinková / 29.8.2018