Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

VÝZVA O POMOC v soutěži o PŮL MILIÓNU na vybavení ZŠ

V polovině dubna letošního roku odstartovala soutěž „Péčí o svůj domov pomáhejte dětem“ pořádaná firmou prodávající výrobky Cif a Domestos, do které se zapojila také Základní škola Velké Pavlovice.
Škola, která nasbírá nejvíce účtenek (v přepočtu na počet žáků školy) obsahující jako jednu z položek čistící prostředek Cif nebo Domestos, získá od této společnosti 500.000,- Kč na dlouhodobé vybavení nebo renovaci své školy.

Soutěž je dlouhodobá, probíhá více jak půl roku (od 1. 4. do 31. 10. 2010), a proto bychom vás také chtěli požádat o pomoc o získání finančních prostředků pro Základní školu Velké Pavlovice.
Pokud jeden z těchto dvou výrobků zakoupíte, účtenky prosím nevyhazujte, ale předejte je pověřené osobě na Základní škole nebo Středisku volného času Velké Pavlovice (kontaktní osoba - pracovnice střediska volného času). Kopie účtenek lze zasílat také elektronicky (e-mail: svc.velke-pavlovice@seznam.cz).


Na účtence musí být čitelný název výrobku Cif nebo Domestos nebo musí být přiložený paragon obsahující tyto údaje. Firmy mohou odevzdat pouze kopie faktur nebo účtenek. Účtenky můžete odevzdávat opakovaně v průběhu celé soutěže.


Více informací získáte na webové adrese www.rozvojskol.cz,
kde lze účtenky škole také vložit nebo na www.domestos.cz.

 


Děkujeme všem, kteří nám chtějí pomoci získat půl milionu korun pro naši školu!

 

 

Plakát ke stažení ve formátu PDF po kliknutí ZDE


 

13-04-2010 PV