Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výzva místním podnikatelům. Zapojte se do aktualizace SLUŽEB, FIREM A PODNIKATELŮ


Vážení podnikatelé provozující svou činnost ve Velkých Pavlovicích!

Správci webu města Velké Pavlovice v současné době pracují na aktualizaci seznamu všech podnikatelských subjektů provozujících svou činnost ve Velkých Pavlovicích, který je zveřejněn na webu města Velké Pavlovice v záložce SLUŽBY, FIRMY, PODNIKATELÉ. 

Rádi bychom Vás prostřednictvím této výzvy požádali o aktivní spolupráci spočívající v kontrole údajů. Pokud provozujete jakoukoliv podnikatelskou činnost ve Velkých Pavlovicích, anebo jste ji provozovali a ukončili, žádáme Vás, abyste městské webové stránky navštívili a provedli následující:

a) Pokud se na seznamu nenajdete a v našem městě podnikáte, pošlete nám na níže uvedený kontakt své kontaktní údaje. Nezbytné je uvést – celý oficiální název firmy, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, webové stránky, facebook (pokud máte), stručný popis činnosti – nabídka apod. (jako šablona a inspirace vám poslouží kontakty ostatních již zveřejněných firem).

b) Pokud se na seznamu najdete, ale už jste svou podnikatelskou činnost v našem městě ukončili, nahlaste nám tuto skutečnost, firma bude ze seznamu odstraněna.

c) Pokud se na seznamu najdete, ale jakékoliv údaje se u vaší firmy změnily anebo máte zájem některé údaje doplnit či odstranit, rovněž nás kontaktujte na níže uvedený e-mail.

Kontakty jsou na webu města Velké Pavlovice zveřejněny ZCELA ZDARMA. Jedná se o službu občanům a návštěvníkům města a zároveň i o bezplatnou propagaci místních podnikatelů.

Kontaktní e-mail správců webu města Velké Pavlovice * infocentrum@velke-pavlovice.cz

V případě dotazů nás můžete kontaktovat i telefonicky na telefonním čísle 519 428 149.

Pokud se rozhodnete nás navštívit osobně, sídlíme na Turistickém informačním centrum a v Městské knihovně na ulici Hlavní 6/9 ve Velkých Pavlovicích.

Předem Vám děkujeme za spolupráci!

Text: Karolína Bártová, správce webu města Velké Pavlovice; www.velke-pavlovice.cz / 6.6.2022