Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Významná návštěva ve Velkých Pavlovicích

V pondělí 25. července v odpoledních hodinách navštívil Velké Pavlovice zástupce amerického velvyslance USA chargé d´affaires pan Joseph Pennigton za doprovodu zakladatelek nadace Ženského klubu filantropie.

Na radnici byli přivítáni starostou města Ing. Pavlem Procházkou, místostarostou Ing. Zdeňkem Karberem a radním Ing. Jaroslavem Bendou, Ph. D. Zástupce velvyslance i s doprovodem si prohlédli prostory radnice, starosta krátce pohovořil o plánovaných záměrech budoucího rozvoje města.

Poté se všichni přemístili do Vinařství Baloun, kde proběhla malá ochutnávka vín. Na závěr své návštěvy pan Joseph Pennigton vlastnoručně podepsal 40 lahví archívního vína firmy Baloun.

Návštěva chargé d´affaires pana Josepha Pennigtona probíhá na Břeclavsku a Hodonínsku ve dnech 25. a 26. července za účelem posílení role Jihomoravské komunitní nadace v regionu. Vinařství Baloun je významným dárcem této nadace.

 

Průběh návštěvy pana Josepha Pennigtona ve videoreportáži
VIDEOSTUDIO MIROSLAV GRÉGR


 

26-07-2011 PV