Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Využijte nabídku s „donáškou až do domu“

V úterý 11. a ve středu 12. listopadu 2014 bude knihovnice MěK Velké Pavlovice, Dana Růžičková již tradičně nabízet k předvánočnímu prodeji zlevněné dětské knihy. Rodiče a prarodiče tak mají jedinečnou příležitost zakoupit vánoční či narozeninové knižní dárky, které jsou vybrány podle současného vkusu a zájmu dětí a současně jsou nabízeny za skutečně příznivé ceny.

V nabídce najdete nádherně ilustrované knížky říkadel, pohádek a her s pevnými tvrdými deskami (leporela) pro děti od 1 roku, obrázkové knížky pro děti předškolního věku, knížky „prvního“ i „druhého čtení“ s velkými písmeny a zajímavými příběhy pro děti mladšího školního věku a také nejoblíbenější autory knih fantasy, detektivní a dobrodružné četby a „čtení pro dívky“, tedy nabídku pro starší čtenáře, zhruba do věku 13 – 14 let.

Knihy jsou nabízeny za ceny, které jednotlivý kupec nemá šanci od nakladatelství nebo knihkupectví získat, těšíme se proto, že nabídky nakoupit si přímo „doma“ ve Velkých Pavlovicích.

Prodej bude probíhat v zasedací místnosti Městského úřadu Velké Pavlovice, po oba dny od 10 do 19 hodin.


Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

 

 

10-11-2014/RD