Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Vystavuje Fotoklub při ZOS v Senici

Vernisáží v pondělí 4. prosince byla zahájena výstava členů Fotoklubu při Záhorském osvětovém středisku v Senici, které organizátoři přiřkli název „Objektiv 2017“. Pravidelní návštěvníci výstav fotografií v našem městě vědí, že je to partnerská organizace Městské knihovny Velké Pavlovice a všech amatérských velkopavlovických fotografů. Během let se partneři stali také našimi kamarády, kteří naše výstavy vždycky přijedou podpořit, pravidelně se zúčastňují našich workshopů a pravidelně nás zase zvou na fotografické akce na Slovensko.

Díky fotkám Jany Vondrové jsme proto i tentokrát přivezli pár snímků z vernisáže pro místní zájemce. Jely jsme na vernisáž o to raději, že kurátorkou výstavy je dr. Petra Cepková z Bratislavy, lektorka, která byla podepsána i pod společnou výstavou Plenér 2017. Ta byla ve Velkých Pavlovicích vystavena do konce listopadu. A také především je její jméno spojeno s mezinárodním letošním letním workshopem, kde dala zájemcům spoustu návodů ke zdokonalení práce s fotoaparátem.

Výstava bude umístěna na Záhorském osvětovém středisku v Senici do 31. 12. 2017. Současně vystavují další seničtí fotografové v Domě kultury v Senici. Pokud byste si chtěli udělat výlet do předvánoční Senice, určitě si udělejte čas i na zmíněné výstavy.

Vystavuje Fotoklub při ZOS v Senici

Text: Mgr. Dana Růžičková, knihovnice / Foto: Jana Vondrová / 6.12.2017