Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výstavu si přijďte prohlédnout v sobotu 13.listopadu, o svatomartinských slavnostech

Vernisáž výstavy fotografií, která představuje spolupráci mezi fotografy z Velkých Pavlovic i dalšího místa regionu a členy Fotoklubu při Záhorském osvětovém středisku v Senici v roce 2021 se uskutečnila v našem městě v pátek 29. října. 

Letošní výstava dostala název „Imprese všedních dnů“ a představuje výsledný výběr z prací, které na závěrečném setkání k letošnímu workshopu předložilo lektorce k posouzení 14 účastníků z obou stran řeky Moravy. Fotografové letos představují veřejnosti 39 velkoformátových fotografií, které vznikaly v průběhu současného roku. 

Letošní společná práce začala prvním workshopem v Senici v červnu, projekt nazvali organizátoři „Setkání s Evou“. Prázdninové měsíce byly pak určeny k tomu, aby fotografové pořídili co největší portfolio fotek, které chtěli předložit lektorce k posouzení a k výběru.

Odbornou lektorkou, která s účastníky projektu pracovala, a také kurátorkou výstavy je fotografka a pedagožka z Fakulty masmediální komunikace Univerzity sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě, Mgr. Eva Jonisová.

Z velkopavlovické skupiny vystavuje 6 fotografů: Jana Vondrová, Ludmila Podešvová, Ivan Podešva, Hanka Bálková, Eva Novotná, všichni z Velkých Pavlovic, a Adam Růžička z Kostic.

Výstava bude otevřena do 30. listopadu 2021 v pracovní době městského úřadu, samostatně ještě v sobotu 13. listopadu 2021 od 9.00 do 16.00 hodin, tedy v den konání Svatomartinských otevřených sklepů.

V Senici na Slovensku bude výstava veřejnosti představena v prosinci 2021.

Městská knihovna * Výstava fotografií IMPRESE VŠEDNÍCH DNŮ

Text: Mgr. Dana Růžičková, Městská knihovna Velké Pavlovice / Foto: Oldřich Otáhal / 3.11.2021