Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výstava s názvem „3 zastavení“ nyní v Senici

Krátkou fotodokumentací Oldřich Otáhala se připomíná vernisáž výstavy fotografií „3 zastavení“, kterou jsme do pátku 9. listopadu 2018 mohli vidět ve Velkých Pavlovicích.

Výstava byla přenesena do Senice díky vstřícnosti Základní umělecké školy Senica, jejíž vedení zapůjčilo pro konání výstavy svoje výstavní prostory, fotografie zde mohou návštěvníci vidět do 7. prosince 2018.

Vernisáž v Senici se konala v pátek 16. listopadu, zahájila ji ředitelka ZUŠ v Senici, Mgr. Mirka Gáfriková, přítomen byl i  pedagog Štefan Orth, kterého v našem městě dobře známe a který je velkým propagátorem vzájemné spolupráce mezi Velkými Pavlovicemi a Senicí. Díky partnerství našich měst reprezentoval na vernisáži Velké Pavlovice místostarosta města, Petr Hasil. Zástupci Velkých Pavlovic slíbili panu Orthovi, že rádi přijdeme podpořit také posluchače výtvarného oboru, kteří v létě malovali v Pavlovicích a jejichž výstava bude zahájena vernisáží ve výstavním sále Městského úřadu Velké Pavlovice v pátek 14. prosince 2018.

Společně s 8 slovenskými fotografy pak na vernisáži stáli v popředí také dva zástupci amatérských fotografů z našeho města – Jana Vondrová a František Kobsa. Výstava představovala završení celoroční odborné práce fotografů v projektu z Fondu na podporu umění Trnavského samosprávního kraje, kterému dali kolegové ze ZOS v Senici název „Setkání s Petrou“ a který vedla právě lektorka Art.D. Petra Cepková.

Jana Vondrová se představí v Senici ještě v prosinci 2018, kdy bude vystavovat společně se členy senického fotoklubu v rámci výstavy „Objektiv 2018“. Zmíněnou výstavu představíme ve Velkých Pavlovicích v dubnu 2019.

Vernisáž výstavy fotografií „3 zastavení“ v Senici

Text: Mgr. Dana Růžičková, vedoucí MěK a TIC Velké Pavlovice / Foto: Oldřich Otáhal / 19.11.2018