Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výsledky víkendové kopané

Ani ve třetím podzimním kole nového aoutěžního ročníku nebylo velkopavlovické A mužstvo poraženo. Po dvou vítězstvích 3:0 ve Veselí a 2:0 doma s Rohatcem, si tentokrát hráči Slavoje přivezli bod z MSK Břeclav B za remízu 1 : 1. Slavoj v utkání prohrával, vytvořil si několik šancí a 10 minut před koncem vstřelil jedinou branku Slavoje Jakub Šenk. Hráči Slavoje v tomto utkání předvedli zatím nejlepší výkon a k vítězství měli blíže než domácí hráči. B mužstvo se štěstím zvítězilo na Vrbici 2 : 1. Pro domácí hodovní utkání se vyvíjelo poměrně dobře, jetšě necelých 10 minut před koncem vedli domácí hráči 1 : 0, na 1 : 1 srovnal Pavel Latyn a v poslední minutě přidal vítězný gól Michal Jílka. Po třech kolech má tak B mužstvo plný bodový zisk. Dorost remisoval v Hovoranech 1:1. Všechna tři mužstva v letošním roce dosud nepoznala porážku. Tak vydařený vstup do sezony fanoušci již dlouhá léta nepamatují.